Новини компанії

Липень 19, 2022

Українськомовні новини тепер на телебаченні Молдови

Телеканал «Moldova 1», що входить до складу молдовського суспільного мовника Teleradio-Moldova, запускає новини та постійну інформаційну програму українською мовою. Програма «Щотижневик», де розповідатимуть про події в Україні і світі для українців, що знайшли прихисток від війни в цій країні, виходитиме щосуботи об 11:40 за місцевим часом.

Читайте також: «Нотатки військових»: на сайті Суспільне Культура стартувала серія художніх нарисів від захисників

За словами директора компанії Teleradio-Moldova Влада Цуркану, поява такої програми зумовлена тим, що українці є найбільшою національною спільнотою в Молдові, яка становить понад 6,5% населення країни. А з початку повномасштабної війни росії проти України ще 77 тисяч українців були вимушені знайти тимчасовий прихисток у Молдові. 

9 липня вийшов перший випуск програми. Її створюють спільно молдовські та українські журналісти.

Також на телеканалі «Moldova 1» повідомили, що незабаром відновлять українськомовну культурну програму «Світанок», його ведучою буде українка.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення продовжує цілодобовий інформаційний марафон «Єдині новини #UAразом», що транслюється на телеканалі Перший.

Інформаційний марафон Суспільного продовжується одночасно на:

З 17 березня в ефірі усіх регіональних телеканалів Суспільного виходить міжрегіональний телемарафон «Суспільне. Спротив» — щобудня увечері команда регіонального мовлення готує 8 годин прямого ефіру, новини без маніпуляцій і за стандартами журналістики, включення з усіх регіонів України, практичні рекомендації, як виживати та жити під час війни. Онлайн регіональні телеканали Суспільного можна переглядати на сайтах філій. Щодня по буднях на регіональних каналах о 21:00 виходять національні новини у прямому ефірі.

Також з 15 квітня OTT-платформи oll.tv та MEGOGO.NET почали показувати Перший, Суспільне Культура та Суспільне Львів в HD-якості.