Новини компанії

Червень 22, 2022

«Кров, піт та дипломатія…» — спецпроєкт Українського Радіо про шлях України до ЄС

23 червня на саміті у Брюсселі зберуться лідери усіх країн-членів Євросоюзу, аби вирішити європейську перспективу України. Що на практиці означає статус кандидата на вступ до Євросоюзу, які нові завдання та виклики постануть перед Україною у новому статусі та які зміни відчують звичайні українці — досліджували журналісти Українського Радіо

Читайте також: «Буча 22». Пошук військових РФ, які розстріляли сім’ю в Бучі, — прем’єра розслідування Суспільного

Слухайте спецпроєкт «Кров, піт та дипломатія: тернистий шлях у кандидати» в середу, 22 червня, о 14:30 та о 21:30 за київським часом. 

Своїми думками про перспективи членства у ЄС, про вже виконані та ще не виконані завдання на шляху євроінтеграції, а також про внутрішньополітичні процеси, які відбуваються сьогодні у Євросоюзі, поділяться Міністр закордонних справ України у 2007–2009 роках Володимир Огризко, віцепрем'єрка з європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2014–2019 роках, а нині очільниця Комітету Верховної Ради з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, ексречник делегації Європейського Союзу в Києві, старший аналітик дослідницького центру «Європейські цінності» у Празі Давід Стулік та радник Віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іван Нагорняк

Українське Радіо можна слухати в FM та AM-діапазонах по всій країні. З усіма частотами Українського Радіо в регіонах та лінками на соцмережі, де команда Суспільного надає оперативну й перевірену інформацію, можна ознайомитися за посиланням.

Українське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку «Дія».