Новини компанії

Квітень 06, 2022

«Концерт для усього світу» з бомбосховища — в ефірі регіональних телеканалів Суспільного

Цієї суботи, 9 квітня, о 18:40 благодійний «Концерт для усього світу» із бомбосховища Чернівців покажуть регіональні мовники Суспільного. Онлайн дивіться на сайтах філій.

Читайте також: Від історії Криму до простої економіки: Суспільне в регіонах транслюватиме лекції

«Ми стали інформаційними партнерами неймовірного проєкту — “Концерт для усього світу” з бомбосховища у Чернівцях. Раді, що цей концерт у суботу покажуть інші  регіональні телеканали Суспільного. Він того вартий», — коментує продюсер Суспільне Буковина Максим Волошин.

Читайте також: Благодійний концерт із бомбосховища Суспільне Буковина транслювала з перекладом англійською

Нагадаємо, команда Суспільне Буковина здійснила запис концерту минулого тижня. Його транслювали на ютуб-каналі філії з перекладом англійською. Музиканти Чернівецької обласної філармонії виступали у бомбосховищі разом із колегами з інших міст, які втратили домівки та знайшли на Буковині притулок.

У перервах між виступами переселенці розповідали свої історії. Керівник проєкту Микита Москалюк раніше зазначив, що «це перформанс, звучатимуть історії людей, які на власні очі побачили, що означає війна, відчули, що таке бути під обстрілами», а мета концерту — «розказати світові про те, що відбувається у серці Європи й закликати до рішучіших дій». 

Фото із концерту можна переглянути на фейсбук-сторінці Суспільне мовлення за посиланням.

Суспільний мовник на Буковині — це телеканал UA: БУКОВИНА та Українське радіо Буковина, а також діджитал-платформи:

Нагадуємо, де нас можна дивитися й слухати. 

Телеканал UA: БУКОВИНА мовить у цифрі та є у переліку телеканалів ефірного телебачення T2. Онлайн-трансляція — на сайті.

Українське радіо Буковина мовить через проводову мережу, онлайн та на FM-частотах: 

  • Чернівці – 91,8 FM
  • Новодністровськ – 106,6 FM;
  • Путила – 107,0 FM

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.