Новини компанії

Квітень 01, 2022

Благодійний концерт із бомбосховища Суспільне Буковина транслювала з перекладом англійською

31 березня команда Суспільне Буковина транслювала наживо благодійний «Концерт для усього світу» з бомбосховища у Чернівцях. Переглянути дійство можна було на ютуб-каналі філії, фейсбук-сторінці Радіо Культура, Національному литовському телебаченні, на сторінках міжнародних партнерів та медіа Буковини.

«Ми стали інформаційними партнерами неймовірного проєкту — “Концерт для усього світу з бомбосховища” у Чернівцях. Зараз займаємося постпродакшеном концерту для регіональних телеканалів Суспільного та Українського Радіо Буковина. Вперше нам вдалося здійснити трансляцію двома сигналами: українською та англійською мовами», — розповів продюсер Суспільне Буковина Максим Волошин.

Головний інженер Суспільне Буковина Сергій Мороз розповів, що команда організувала стрім на різні платформи, на одну з них трансляція відбувалася з перекладом англійською.

«Для цього було залучено дві студії: радійна та телевізійна. Радійну адаптували для трансляції з перекладом. Цей сигнал став доступним каналам з інших країн. Технічна команда працювала у повному складі: на локації у бомбосховищі та на студії. Завдячуючи злагодженій роботі, включаючи організаторів і творчих працівників, результат вийшов хорошим. Дякуємо всім, хто долучився до акції та дивився онлайн-трансляцію», — прокоментував Сергій Мороз.

Зауважимо, що зібрані на концерті гроші передадуть ЗСУ та вимушеним переселенцям.

Невдовзі запис концерту, де музиканти Чернівців та інших регіонів грали композиції українських класиків, покажуть регіональні телеканали Суспільного, також його можна буде почути на Українському Радіо Буковина

Суспільний мовник на Буковині — це телеканал UA: БУКОВИНА, Українське Радіо Буковина та діджитал-платформи:

Нагадуємо, де нас можна дивитися й слухати. 

Телеканал UA: БУКОВИНА мовить у цифрі та є у переліку телеканалів ефірного телебачення T2. Онлайн-трансляція — на сайті.

Українське Радіо Буковина мовить через проводову мережу, онлайн та на FM-частотах: 

  • Чернівці – 91,8 FM; 
  • Новодністровськ – 106, 6 FM;
  • Путила – 107,0 FM. 

Нагадаємо, місцеві суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.