Новини компанії

Березень 23, 2022

У Болгарії організують благодійний концерт на підтримку України

28 березня о 19:00 суспільні мовники Болгарії проведуть благодійний концерт «Разом за Україну»

Читайте також: Суспільне Новини записало ексклюзивне інтерв’ю з Зеленським для європейських мовників

Організатори події Болгарське національне радіо та Болгарське національне телебачення спільно із Народним театром імені Івана Вазова, де відбудеться подія, передадуть отримані кошти Болгарському Червоному Хресту на потреби українців, які постраждали через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Під час концерту, який транслюватимуть у прямому ефірі Болгарського національного радіо, а також у період до його теле- та онлайн-трансляції 3 квітня, БНР популяризуватиме благодійні рахунки, кошти з яких перейдуть на допомогу тимчасово переміщеним українцям. 

Також генеральний директор БНР Мілен Мітєв розповів, що у приміщенні БНР проходить благодійна виставка для допомоги тимчасово переміщеним українцям, яка триватиме ще кілька тижнів. 

«Як суспільний мовник БНР має не лише просувати та підтримувати суспільно корисні ініціативи, а й організовувати їх. Ми маємо бути активнішими на благо суспільства, а у випадку з Україною — не лише болгарського суспільства, а й загальнолюдських цінностей. Крім створення радіопрограм, БНР зі своїми шістьма музичними ансамблями розвиває дуже серйозну діяльність у галузі культури. А саме культура та музика, як універсальна мова, допомагають нам долати наші відмінності. Ми вирішили, що організація концерту на підтримку тимчасово переміщених українців є дуже гарною ініціативою», — зазначив Мілен Мітєв

Суспільний мовник продовжує спільний інформаційний марафон з усіма медіагрупами країни — UAразом, що транслюється на телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Інформаційний марафон Суспільного продовжується одночасно на:

Усі канали Суспільного радіо слухайте в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio. З 13 березня в мобільному застосунку «Дія» стала доступною функція «Дія Радіо». Відтепер можна безоплатно та цілодобово слухати ефір Українського Радіо у мобільних телефонах.

Нагадаємо, з 17 березня щобудня з 19:00 до 23:00 в ефірі усіх регіональних телеканалів Суспільного виходить міжрегіональний телемарафон «Суспільне. Спротив» — 4 години прямого ефіру, новини без маніпуляцій і за стандартами журналістики, включення з усіх регіонів України, практичні рекомендації, як виживати та жити під час війни.

Фото — фейсбук-сторінка Народен театър «Иван Вазов»