Новини компанії

Березень 17, 2022

Українське Радіо пропонує допомогу регіональним радіостанціям

Українське Радіо готове надавати допомогу місцевим та регіональним редакціям радіо, які продовжують мовлення під час воєнних дій, але втратили повноцінну редакційну чи технологічну спроможність. Про це заявив член правління Суспільного Дмитро Хоркін.

Читайте також: Українське Радіо можна слухати у застосунку «Дія»

«З об'єктивних причин деякі радіостанції сьогодні не мають змоги записати чи видати в ефір джингл "Хвилина мовчання" або інші важливі повідомлення. Позаяк Українське Радіо має усі можливості для створення та передачі в ефір свого контенту, ми готові поділитися файлами, резервними плейлистами рекомендацій ДСНС на час повітряної тривоги та джинглами. Також ми готові надати будь-які консультації для допомоги радійникам з різних частин України», — сказав Дмитро Хоркін

Для отримання допомоги та консультацій просимо звертатися на електронну пошту: ukr.radio.help@gmail.com. Фахівці Українського Радіо працюють та надають допомогу іншим українським радіостанціям цілодобово. 

Окрім того, раніше Українське Радіо дозволило вільну ретрансляцію свого сигналу всім радіостанціям будь-якої форми власності, а також ліцензіатам іноземних держав. Актуальні дані для комутації сигналу Українського Радіо можна отримати за згаданою вище електронною адресою. 

Нагадаємо, починаючи з 22 лютого Українське Радіо транслює безперервний цілодобовий інформаційний марафон. 24 години на добу прямоефірне мовлення надає слухачам найактуальнішу і найточнішу інформацію про оборону країни. В гостях та у прямому включенні в марафоні — воєнні аналітики, керівні державні особи та провідні експерти з актуальних галузей воєнного часу. Найбільша кореспондентська мережа в усіх регіонах України спрямувала всі сили, аби повідомляти перевірені новини з перших рук, безпосередньо з місць подій.

Українське Радіо можна слухати в FM та AM діапазонах по всій країні. Завдяки розширенню мовлення у середньохвильовому діапазоні сигнал Українського Радіо покриває більшу частину території України, включно з невеликими населеними пунктами, до яких не доходить сигнал наявних FM-передавачів. 

Усі канали Суспільного радіо перейшли на передачу сигналу Українського Радіо, їх можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.