Новини компанії

Лютий 05, 2022

Суспільне оголосило третього члена журі Нацвідбору на Євробачення-2022

Суспільний мовник оголосив ім'я третьої членкині журі Національного відбору на Євробачення-2022. Нею стала співачка, переможниця Євробачення-2016 Джамала.

«Дуже приємно повернутися в Національний відбір знову в телевізійному форматі. Це дуже прикольно. І як ми вже бачимо за цей період із 2016 року — він дав поштовх не лише для наших представників на Євробаченні, а й для розвитку української музики загалом. Завдяки Національному відбору ми дізнались дуже багато нових імен і відкрили безліч цікавої української музики, — зазначила Джамала. — Мені здається, цей відбір — не виняток. Крутий склад учасників. Звісно, я завжди за всіма спостерігаю, майже всіх знаю. Всі достойні автори та виконавці. Але на конкурсі буду оцінювати за своїм баченням. Перш за все — це виступ наживо. Він має бути якісним, точним, харизматичним, артистичним, привабливим. Це все дуже важливі елементи. Пісня повинна мати якусь цікаву родзинку, характер. І, звісно ж, номер. І хоча від першого виходу до Євробачення все може і має змінюватися, в цілому це має бути щось цікаве».

Читайте також: Журі Нацвідбору-2022 та знайомство з Аліною Паш, Barleben, KALUSH Orchestra і Michael Soul — у програмі «Гримерка Євробачення»

У 2016 році на 61-му пісенному конкурсі Євробачення Джамала перемогла з авторською піснею «1944», присвяченою трагічним подіям минулого, зокрема депортації кримськотатарського народу. У 2017–2019 роках співачка була суддею Нацвідбору на Євробачення. 

Читайте також: Суспільне запускає ютуб-канал і подкаст про Євробачення

Джамала — народна артистка, володарка численних премій різних років, таких як «Yuna», «Людина року», «Жінка України», «Marcel Bezençon Award», «Eurostory Awards», «Viva! Найкрасивіші», «Elle Style Award», «Best Fashion Awards» та інших нагород.

«Всім бажаю успіху, вболіваю абсолютно за всіх, хоча чула лише декілька пісень. Інші ми почуємо напередодні або вже наживо в ефірі. Це ускладнює оцінювання, але точно додає інтриги. Побачимось на відборі!», — підсумувала співачка і членкиня журі Нацвідбору-2022 Джамала.

Суспільний мовник вже оголосив імена двох інших членів журі Національного відбору на Євробачення-2022, якими стали Тіна Кароль і Ярослав Лодигін.

Зазначимо, журі й телеглядачі визначають по 50% результату голосування

Нагадаємо, Суспільний мовник оголосив фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2022. Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 18:30. У прямому ефірі його можна побачити в ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ, на сайті eurovision.ua, а також на ютуб- та фейсбук-сторінках Суспільне Євробачення і транслюватимуть на хвилях  Радіо Промінь.