Новини компанії

Лютий 04, 2022

Журі Нацвідбору-2022 та знайомство з Аліною Паш, Barleben, KALUSH Orchestra і Michael Soul — у програмі «Гримерка Євробачення»

У суботу, 5 лютого, о 18:15 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ вийде новий випуск програми «Гримерка Євробачення». Глядачі дізнаються повний склад журі Національного відбору на Євробачення-2022 та познайомляться ближче з фіналістами Нацвідбору.

Читайте також: Стало відоме ім’я другого члена журі Нацвідбору на Євробачення-2022

Ведучий програми Тімур Мірошниченко поспілкується з Аліною Паш, співаком Barleben, учасниками гурту «KALUSH Orchestra» і співаком Michael Soul.

Аліна Паш відповість на гострі запитання ведучого. Глядачі дізнаються, як Barleben відреагував на несподівану новину — коли потрапив до фіналістів Національного відбору. Кому присвячена конкурсна пісня гурту «KALUSH Orchestra»? Чи наражався Michael Soul на гейт щодо своєї конкурсної пісні? Про все це глядачі дізнаються в новому випуску «Гримерки Євробачення».

Також у цьому випуску Тімур Мірошниченко назве повний склад журі Нацвідбору-2022.

Дивіться програму «Гримерка Євробачення» щосуботи о 18:15 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Нагадаємо, Суспільний мовник оголосив фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2022. Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 18:30. У прямому ефірі його можна побачити в ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ, на сайті eurovision.ua, а також на ютуб- та фейсбук-сторінках Суспільне Євробачення і транслюватимуть на хвилях  Радіо Промінь.

Фото — Володимир Шевчук