Новини компанії

Січень 26, 2022

Про роботу держслужбовців за часів карантину — у «Здоровій політиці» на Українському радіо

У середу, 26 січня, в авторському спецпроєкті Світлани Мялик «Здорова політика» на Українському радіо говоритимуть про роботу державних службовців за часів пандемії й карантину. Гостя програми — голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина.

Початок прямого ефіру о 19:10.

Читайте також: «Ліки від амнезії» з Вахтангом Кіпіані — на Радіо Культура

У програмі говоритимуть про те, чи виявилася ефективною дистанційна робота держслужбовців, як відбувається відсторонення від роботи працівників, які ухиляються від вакцинації, та яка нині ситуація з оплатою праці держслужбовців. 

Також обговорюватимуть сучасні вимоги до кандидатів на посади державної служби, КРІ для держслужбовців та перспективи подолання стереотипів щодо державної служби, які існують в Україні. 

Слухачі можуть поставити свої запитання, зателефонувавши до студії Українського радіо за номером (044) 239-62-92 або надіславши їх заздалегідь на номер студійного вайберу (097) 107-107-9.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. У Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.