Новини компанії

Січень 12, 2022

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква — у «Здоровій політиці» на Українському радіо

У середу, 12 січня, в авторському спецпроєкті Світлани Мялик «Здорова політика» на Українському радіо говоритимуть про нові виклики для України на міжнародній арені. Гість програми — заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква.

Початок прямого ефіру о 19:10.

Читайте також: Зустріч із Максом Кідруком — GRAND FINALE проєкту #ТеоріяНеймовірності на Українському радіо

Ігор Жовква розповість про серію міжнародних перемовин, які відбуваються цього тижня (комісія НАТО — Україна, переговори США та Росії щодо України у Женеві; зустріч Ради Росія — НАТО; засідання Постійної ради ОБСЄ) та про те, чи вдалося Україні заручитися підтримкою союзників, зокрема США. 

Звичайно, йтиметься про продовження ескалації у відносинах з Росією та роль дипломатії у стримуванні агресії, про ситуацію в Казахстані, а також про нову загрозу з боку режиму Олександра Лукашенка в Білорусі.

Окрім того, планується обговорення таких питань:

  • перспективи розблокування «Мінських угод» та процесу перемовин у рамках Нормандського формату, а також розв'язання питання деокупації Донбасу;
  • дипломатичні зусилля у напрямку деокупації Криму, перспективи Кримської платформи;
  • плани щодо запуску «Північного потоку-2» та план дій України щодо протистояння енергетичній експансії Кремля;
  • підсумки конференції послів України «Дипломатія 30. Стратегія сильної держави», яка нещодавно відбулася в Гуті Івано-Франківської області. Ключові завдання для українських дипломатів;
  • перспективи подальшої європейської інтеграції України та формату Асоційованого тріо.

Слухачі можуть поставити свої запитання, зателефонувавши до студії Українського радіо за номером (044) 239-62-92 або надіславши їх заздалегідь на номер студійного вайберу (097) 107-107-9.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. У Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.