Новини компанії

Січень 05, 2022

Зустріч із Максом Кідруком — GRAND FINALE проєкту #ТеоріяНеймовірності на Українському радіо

27 січня у Будинку звукозапису Українського радіо (вул. Леоніда Первомайського, 5в) відбудеться зустріч із письменником Максом Кідруком з нагоди фіналу проєкту #ТеоріяНеймовірності, який лунав на хвилях Українського радіо упродовж вересня-грудня 2021 року. Початок — о 19:00

#ТеоріяНеймовірності — розважальний і водночас пізнавальний радіоблог популярного українського письменника Макса Кідрука, в якому автор розвінчує найпоширеніші в масовій культурі наукові міфи та стереотипи. Проєкт складається із 70 п’яти-семихвилинних випусків, кожен з яких присвячено окремій темі з науки, культури чи нашого повсякденного життя, а також поширеним щодо цієї теми уявленням та стереотипам. 

Читайте також: Різдвяні вечори під симфонічну музику — на регіональних телеканалах Суспільного

Прослухати блог можна на сайті Українського радіо, а також на платформах Google Podcasts і Apple Podcasts.

Під час зустрічі в Києві Макс Кідрук розповість про залаштунки радіоблогу й про все, що залишилося поза ефіром, про компроміси, на які доводиться йти під час популяризації науки, і про науку, яка лише шкодить. Звісно, автор не омине теми майбутнього, яке на нас усіх чекає. Під час заходу Макс Кідрук обіцяє відповісти на запитання відвідувачів. 

Завдячуючи тому, що Українське радіо надає все необхідне для зустрічі, вхід на подію вільний. Утім кількість місць обмежена, тому слід обов'язково зареєструватися за посиланням. Довідка: +38-050-037-77-47. Організатор: Українське радіо.

Наявність документа з негативним ПЛР-тестом або експрес-тестом на визначення антигена строком дії 72 години, «зеленого» COVID-сертифіката або COVID-сертифіката перехворілого обов'язкова.

Це перший офлайн-виступ Макса Кідрука в Києві за два з половиною роки.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. У Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Будинок звукозапису Українського радіо — один із найбільших студійних звукозаписувальних майданчиків Європи. Концертно-студійний комплекс Українського радіо входить до складу Національної суспільної телерадіокомпанії України. Велика концертна студія Будинку звукозапису є репетиційною базою та головним концертним майданчиком для творчих колективів — радіоансамблів Українського радіо:

  • Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо;
  • Академічної хорової капели Українського радіо;
  • Академічного оркестру народної та популярної музики Українського радіо;
  • Великого дитячого хору Українського радіо;
  • Тріо бандуристок Українського радіо.