Новини компанії

Січень 06, 2022

Прем’єра французького серіалу «Паризькі таємниці» — на UA: ПЕРШИЙ

У вихідні, 8 і 9 січня, о 19:10 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ відбудеться прем’єра серіалу «Паризькі таємниці». Захоплива драматична історія з вишуканим французьким колоритом кінця 19 століття та елементами детективу не залишить байдужими телеглядачів.

Читайте також: Фільм «Троянда на Різдво» та фольклорне шоу «Країна пісень» — Різдво на UA: ПЕРШИЙ

У 1892 році юна Діана приїжджає з провінції в Париж, щоб знайти свою зниклу сестру і стати танцівницею кабаре Мулен Руж. Вона стикається з низкою страшних убивств, які відбуваються в найбільш знаменитих місцях міста: Мулен Руж, Опера Гарньє, Вандомська площа, Ейфелева вежа, Єлисейський палац, університет Сорбонни, Лувр — і в кожному випадку фігурує жінка. Дівчина розуміє, що їй самій загрожує смертельна небезпека. Поступово знайомлячись із вищим товариством, Діана відкриває його з несподіваних для себе сторін. Хто ховається за жорстокими злочинами? Чи вдасться Діані знайти сестру і влаштувати своє нове життя у прекрасній столиці Франції?

Головну роль у серіалі зіграла володарка нагороди за найкращу жіночу роль 52-го Каннського кінофестивалю Емілі Дек'єнн, а також — Жак Вебер, Грегорі Фітуссі та Маріус Колуччі.

Дивіться французький серіал «Паризькі таємниці» щовихідних о 19:10 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.