Новини компанії

Січень 06, 2022

Фільм «Троянда на Різдво» та фольклорне шоу «Країна пісень» — Різдво на UA: ПЕРШИЙ

У Різдво, 6 і 7 січня, окрім спортивних трансляцій та святкових богослужінь, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже низку тематичних передач: святковий випуск токшоу «По-людськи», художні фільми з різдвяною атмосферою та прем’єрний випуск фольклорного шоу «Країна пісень».

Читайте також: Різдво на UA: КУЛЬТУРА: що подивитися у святкові дні

6 січня

З 21:50 у Святвечір щирі історії героїв токшоу «По-людськи» надихатимуть глядачів досягати мети, долаючи всі випробування на своєму шляху. 17-річний студент розкаже, як врятував водія і пасажирів маршрутки. Команда винахідників з Дніпра покаже, що може «розумна» крапельниця. Учитель біології поділиться досвідом організації сортувальної станції в центрі міста. А 11-річна дівчинка розкриє секрет свого найсильнішого хребта у світі.

О 22:50 розпочнеться показ художнього фільму «Троянда на Різдво». У центрі історії — донька флориста Енді, яка дуже хоче виправдати сподівання батька і продовжити родинну справу. Драматичні події змушують дівчину зіткнутися з проблемами віч-на-віч. Але головною перепоною на шляху до успіху для неї стає привабливий і надзвичайно вимогливий чоловік Кліф, який є представником компанії-замовника. Він спеціально посланий, щоб відстежити роботу Енді. З абсолютно різними поглядами на процес роботи їм насилу вдається знайти спільну мову, втім хтозна, можливо, доля не дарма з'єднала їх?

7 січня

О 12:00 дивіться мелодраму «Ласкаво просимо на Різдво». Головна героїня успішна й амбіційна дівчина на ім'я Медісон. Вона працює у компанії з організації курортного відпочинку. Незабаром її керівник йде у відставку, і Медісон впевнена, що стане його наступницею. Для цього їй потрібно реалізувати важливий проєкт — побудувати гірськолижний курорт у маленькому містечку з чарівною назвою Різдво. Дівчина вирушає до Різдва, щоб оцінити масштаби роботи. Привітні мешканці у захваті від ідеї і, знайомлячись ближче з містом та місцевими традиціями, Медісон занепокоїлась: чи варто руйнувати затишну атмосферу Різдва на користь бізнесу й туризму.

О 13:40 — документальний проєкт «Древо» розкаже про прадавнє свято Різдва Сонця, яке всі звикли називати Різдвом Ісуса, та спробує відхилити завісу ритуального дійства.

О 13:55 вийде новий випуск фольклорного шоу «Країна пісень», де ведучі не тільки познайомляться з творчими колективами, а й побувають у музеї вишиванок з найдовшим вишитим рушником України та приготують старовинну страву «Мішаницю». Глядачі почують автентичні пісні у виконанні ансамблів «Джерело» (смт Велика Димерка Київської області) і «Яснозір’я» (с. Бірки Великобагачанського району Полтавської області).

О 16:40 дивіться великий Різдвяний концерт Наталі Фаліон та гурту «Лісапетний батальйон», які виконають улюблені композиції своїх шанувальників.

О 21:25 — прем'єра першої серії художнього фільму «Пуччіні», у якому зображується життя молодого композитора Джакомо Пуччіні. Він переживає бідність, пошуки себе у музиці та зустрічає кохання всього свого життя — перед тим, як стати всесвітньо відомим. Другу серію фільму дивіться 8 січня о 21:25.

Дивіться різдвяні тематичні програми 6 і 7 січня на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Зазначимо, Суспільний мовник транслює різдвяні літургії Православної церкви України та Української греко-католицької церкви.