Новини компанії

Січень 05, 2022

Різдвяні богослужіння — на Суспільному

У Різдвяний святвечір та на Різдво, 6 і 7 січня, суспільні телеканали UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА, UA: КРИМ та всі регіональні канали Суспільного мовника транслюватимуть різдвяні літургії. Глядачі зможуть побачити богослужіння Православної церкви України та Української греко-католицької церкви.

Читайте також: Різдвяні вечори під симфонічну музику — на регіональних телеканалах Суспільного

6 січня

UA: ПЕРШИЙ

О 16:45 розпочнеться трансляція Всенічного бдіння у Навечір’я Різдва Христового зі Свято-Михайлівського Золотоверхого собору ПЦУ.

О 19:30 транслюватиметься Велике повечір’я з Литією у Навечір’я Різдва Христового з Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ.

7 січня

О 7:00 для глядачів телеканалів UA: ПЕРШИЙ і UA: КУЛЬТУРА розпочнеться трансляція Різдвяної утрені та Архиєрейської Божественної Літургії Української греко-католицької церкви.

З 9:00 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ транслюватиметься Різдвяна Божественна Літургія Православної Церкви України.

О 9:00 — в ефірі усіх регіональних телеканалів Суспільного мовника та UA: КРИМ транслюватимуть наживо Різдвяну Літургію із Собору Святої Трійці Православної церкви України міста Луцька — головної церкви єпархії, пам’ятки архітектури національного значення.

Волинська філія Суспільного мовника також вестиме пряму трансляцію Різдвяної служби на ютуб-каналі, фейсбук-сторінці та на сайті.

Дивіться різдвяні літургії 6 і 7 січня на суспільних телеканалах UA: ПЕРШИЙ і UA: КУЛЬТУРА та всіх регіональних каналах Суспільного мовника.