Новини компанії

Січень 05, 2022

Митрополит Переяславський і Вишневський ПЦУ (Драбинко) — у «Здоровій політиці» на Українському радіо

У середу, 5 січня, в авторському спецпроєкті Світлани Мялик «Здорова політика» обговорюватимуть теми пандемії, ковіду і церкви. 

В гостях — Митрополит Переяславський і Вишневський Православної церкви України Олександр (Драбинко).

Початок о 19:10.

Читайте також: Різдвяні богослужіння — на Суспільному

Основні теми програми:

  • Роль церкви у боротьбі з пандемією коронавірусу. Якою є позиція церкви щодо вакцинації. Як ПЦУ переживає карантин і яких змін зазнає релігія. Як священники підтримують українців у цей непростий ковідний період.
  • Третю річницю Томосу про автокефалію ПЦУ. Як відбувається утвердження ПЦУ. Визнання іншими церквами.
  • Про Різдво Христове. Чому виникла практика подвійного святкування і де у питанні відзначення Різдва — істина. 

5 січня 2019 року Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію об’єднаної Православної церкви України.

Церемонія підписання Томосу пройшла після спільного молебню Варфоломія і предстоятеля Православної церкви України Епіфанія в храмі Святого Георгія на території Вселенського патріархату в Стамбулі. Томос є патріаршою грамотою, що офіційно затверджує канонічний автокефальний статус ПЦУ як однієї з 15 помісних православних церков світу. Цей документ видається один раз і є основою існування церкви. Він чинний з моменту його підписання.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. У Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.