Новини компанії

Грудень 31, 2021

UA: КУЛЬТУРА об’єднає дорослих і дітей на різдвяні свята фільмами та серіалами

У період різдвяних та новорічних свят UA: КУЛЬТУРА покаже серіали «Снігопад» і «Преса» (BBC), фільми «Трубач», «Легенда Карпат», «Троянда на Різдво» і «Тепер я буду любити тебе».

«Трубач»

Художній фільм. У центрі сюжету — юний трубач дитячого естрадно-духового оркестру Микола Шевченко. Він не тільки талановито грає, а й пише власну музику, привертаючи увагу всесвітньо відомого музиканта Юджина Гайсина, який гастролює в місті. Це історія про суперництво двох дитячих оркестрів з додатковими сюжетними лініями, де є кохання, інтриги, заздрість і звичайно добро, яке перемагає зло.

Де і коли дивитися: 31 грудня о 19:25 на UA: КУЛЬТУРА 

Читайте також: Артисти концерту UA: КУЛЬТУРА поділилися планами на Новий рік

«Снігопад»

Фентезі-казка, 6 серій. У центрі сюжету — дівчинка Сельма, яка мріє про велику дружну родину, бо через нещасний випадок втратила батьків. Напередодні Різдва Сельма пише лист Санта-Клаусу. Незабаром дівчинка дізнається, що насправді вона — онука самого Санта-Клауса. Аж раптом і Санта-Клаус таємничо зникає. Тепер Сельмі треба відшукати свого дідуся і врятувати Різдво. 

Де і коли дивитися: 

2 січня з 14:45 на UA: КУЛЬТУРА

3 січня з 14:50 на UA: КУЛЬТУРА.

«Легенда Карпат»

Історичний фільм. У XVIII столітті життя простих людей в українських Карпатах під гнітом польської шляхти, молдовських бояр та угорських феодалів було нестерпним. Активний спротив чинили загони опришків на чолі з Олексою Довбушем. І хай які підступи чинили вороги, перемогти сміливих опришків та українського Робін Гуда їм було не під силу.

Де і коли дивитися: 1 січня о 18:40 на UA: КУЛЬТУРА.

«Тепер я буду любити тебе»

Художній фільм. У центрі сюжету — Мішель — модний ресторатор. На початку сюжету глядачеві здається, що йому в усьому і завжди щастить. Аж раптом Різдво в нього перетворюється на суцільне пекло, бо дружина несподівано вирішує розлучитися й піти до іншого. Завдяки щасливому випадку Мішель знайомиться з іншою дівчиною. Їхні історії переплітаються, доля продовжує іронізувати, а кохання грається з ними й веде за своїм власним сценарієм. 

Де і коли дивитися: 1 січня о 22:25 на UA: КУЛЬТУРА.

«Преса» (BBC)

Серіал, 6 епізодів. Гостросюжетна британська драма «Преса» розповідає про жорстку конкуренцію двох англійських газет «The Herald» і «The Post». Сюжет обертається навколо сучасної газетної індустрії, занурюючи глядачів в особисте і професійне життя людей, які створюють новини.

Де і коли дивитися: з 8 по 9 січня о 18:10 на UA: КУЛЬТУРА

«Троянда на Різдво»

Художній фільм. Перш ніж знайомити із сюжетом, треба зазначити, що в США квіткові композиції є невіддільним атрибутом різдвяних свят. 

У центрі історії — донька американського флориста, яка дуже хоче виправдати сподівання батька і продовжити родинну справу. Драматичні події змушують молоду флористку зіткнутися з проблемами віч-на-віч. Головною перепоною на шляху до успіху для неї стає привабливий і надзвичайно вимогливий юнак. 

Де і коли дивитися: 2 січня о 22:25 на UA: КУЛЬТУРА.

«Містеріум»

Фільм складається з двох частин. 

«Містеріум. Початок» — екранізація роману Юссі Адлер-Олсена «Жінка у клітці».

Детектив Карл Мерк працює в поліції Копенгагена. Він втрачає в перестрілці двох напарників і впадає в чорну меланхолію, повністю втративши інтерес до роботи. Щоб не втрачати талановитого слідчого, керівництво спрямовує його в новостворений відділ нерозкритих справ — «Відділ Q». Його напарником стає Асад. «Відділ Q» був створений для того, щоб упорядкувати архівні справи. Але одна з архівних справ, підозра на самогубство Мерети Люнгорд, викликає інтерес Карла. Востаннє Мерету бачили п'ять років тому на поромі між Данією і Німеччиною. З того часу слід її загубився. Розслідування Карла свідчать про те, що жінку насправді викрали. Мерк та його колега Асад починають повномасштабне розслідування.

Де і коли дивитися: 4 січня о 22:35 на UA: КУЛЬТУРА.

«Містеріум. Мисливці на фазанів» — детективу Карлу Мерку потрапляє до рук справа про вбивство двадцятирічної давності. Тоді, у 1994 році, в невеликому заміському будинку сталося приголомшливе за своєю жорстокістю вбивство двох дітей-близнят. Хоча низка доказів вказувала на те, що у злочині була замішана компанія молодих студентів, розслідування незабаром закрили, оскільки місцевий відлюдник узяв на себе провину за подвійне вбивство. Однак Карл знаходить у цій справі явні невідповідності, які змушують його підозрювати, що справжні винуватці трагедії залишаються безкарними.

Де і коли дивитися: 5 січня о 22:35 на UA: КУЛЬТУРА.

Нагадаємо, UA: КУЛЬТУРА — суспільний загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.