Новини компанії

Грудень 23, 2021

Проєкт «Прозоро: про головне» на UA: ПЕРШИЙ переглянули 6,7 мільйона глядачів

Нові прямоефірні інформаційно-аналітичні проєкти «Прозоро: про головне» та «Прозоро: про актуальне» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ переглянули майже 6,7 млн та майже 5 млн глядачів відповідно (аудиторія 4+). Показ передач стартував 20 вересня у рамках нового сезону на Суспільному.  

Читайте також: Прем’єра «Прозоро: про соціальне» — найважливіше про соціальну сферу на UA: ПЕРШИЙ

Так, найвищу частку за аудиторією 18+ отримали випуски «Прозоро: про головне» від:  

  • 1 грудня — 2,7 (shr%) — темою випуску стали питання: якою має бути в Україні пенсія і кому її підвищать; мітинги у Києві; щорічне звернення Президента до Верховної Ради; 30-та річниця Референдуму про незалежність України 1 грудня 1991 року;
  • 26 листопада — 2,05 (shr%) — випуск був присвячений обговоренню пресконференції президента України Володимира Зеленського;
  • 8 грудня — 1,89 (shr%) — теми програми: результати переговорів президентів США та Росії; як військові готуються до можливого повномасштабного вторгнення РФ; стан бомбосховищ у Києві; хто і як може підготувати населення до можливих бойових дій.

Натомість найвища частка за цією ж аудиторією «Прозоро: про актуальне» була у наступних випусків:

  • 1 грудня — 1,97 (shr%) — тематика випуску: рівень пенсій в Україні; протести ФОПів у середмісті Києва; щорічне звернення президента до парламенту; заява президента України про прямі перемовини з Росією.
  • 22 листопада — 1,87 (shr%) — обговорювалася ініціатива введення граничних цін на олію в Україні.
  • 29 листопада — 1,76 (shr%) — тема випуску: зростання цін на продукти харчування; заяви президента України про підготовку державного перевороту. 

«Ми раді, що оновлений формат інформаційно-аналітичного мовлення завойовує увагу і довіру глядачів. Це додає натхнення в роботі й спонукає більше зусиль спрямовувати на пошуки способів тісної взаємодії з аудиторією, яка потребує не тільки актуальної інформації про події в країні, але й допомоги у розв'язанні соціальних питань. Ми розраховуємо на те, що проєкти "Прозоро: про головне" та "Прозоро: про актуальне" допоможуть глядачам стати більш обізнаними та розібратися в тому, що відбувається в країні, на що дійсно варто звернути увагу. Як під час прямого ефіру, так і в позаефірний час», — розповідає виконавча продюсерка та керівниця творчого об’єднання «Суспільна студія» Наталія Загуменна.

Нагадаємо, що програма «Прозоро: про актуальне» виходить щобудня о 13:10 відразу після випуску новин. В ефірі обговорюються дві ключові події поточного дня. Для глядачів працюють ведучі Ігор Шавро та Анатолій Єрема.

«Прозоро: про головне» виходить в ефір також кожного буднього дня і триває із 17:00 до 18:00. У програмі підбивають підсумки інформаційного дня та обговорюють його найголовнішу подію. В студії працюють ведучі Інна Неродик та Роман Сухан

Крім того, 14 грудня відбулася прем’єра інформаційно-аналітичної передачі «Прозоро: про соціальне». Програма покликана дати відповіді на гостросоціальні запитання телеглядачів. Ведучі — Ігор Шавро та Анатолій Єрема. Програма виходить щобудня з 11:00 до 12:00 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

 

* Дані ТВ-панелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс та представлені UA: ПЕРШИЙ. Дані про рейтинг (rat%) та частку аудиторії (shr%) наведено для аудиторії 4+, 18+, вся Україна. Докладно — у глосарії ІТК.