Новини компанії

Грудень 15, 2021

Перший віцеспікер Олександр Корнієнко — завтра зранку на Українському радіо

У четвер, 16 грудня, о 8:05 в прямому ефірі програми «Сьогодні.Зранку» на Українському радіо підбиватимуть підсумки роботи парламенту в цьому році та обговорюватимуть плани на наступний рік. У гостях студії — перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко.

Ведучий — Дмитро Хоркін

У прямому ефірі віцеспікер озвучить свої думки щодо закону про столицю, подвійного громадянства, економічного паспорта, майбутнього монобільшості, онлайн-голосування, змін у регламенті та діджиталізації парламенту — чи допоможе це народним депутатам працювати у новому році ефективніше?

Читайте також: Магія радіо: Дмитро Хоркін розповів про можливості та особливості радіожурналістики

Слухачі можуть поставити свої запитання гостю, зателефонувавши до студії Українського радіо за номером (044) 239-62-92 або надіславши їх заздалегідь на номер студійного вайберу (097) 107-107-9.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. У Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.