Новини компанії

Грудень 10, 2021

Хто переміг у конкурсі на продюсерів та менеджерів філій Суспільного

Відомі імена переможців у плановому конкурсі на посади продюсерів та менеджерів філій, який відбувся у жовтні-листопаді. Про це йдеться у протоколі засідання правління Суспільного від 6 грудня.

У 10 регіонах обрали продюсерів, у 7 — менеджерів філій. За результатами конкурсу переможцями на посади продюсерів філій стали: 

Читайте також: Критичне мислення в українських реаліях — практичний курс від Суспільного та УКУ

Переможці стануть до роботи у новому статусі 13 грудня. У Херсонській філії Суспільного переможця не обрали, а конкурс оголосять повторно. Крім цього, невдовзі відбудеться конкурс на посади продюсерів Суспільне Волинь, Суспільне Житомир, Суспільне Поділля, Суспільне Тернопіль, Суспільне Черкаси

«Конкурси керівників філій дають нам можливість сканувати ринок медіафахівців у регіонах. На жаль, в деяких областях знайти медіаменеджерів вкрай складно, саме тому до наступної хвилі конкурсів ми плануємо широку інформаційну компанію з роз’ясненнями, що означає працювати на Суспільному», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

За результатами конкурсу переможцями на посаду менеджерів філій стали: 

Розпочнуть роботу менеджери філій у Вінниці, Житомирі, Сумах, Чернігові та Чернівцях з 13 грудня, а в Миколаєві та Полтаві — з 28 грудня. В Івано-Франківській філії Суспільного переможця не обрали. 

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, що відповідають кваліфікаційним вимогам. Функції адміністративного й творчого управління повністю розподілені, відтак керівник творчого напряму роботи філії — продюсер, а всіма адміністративними та господарськими питаннями керує менеджер.

Конкурс відбувається у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування Суспільного мовника відбирає претендентів за поданими документами, а далі конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного, проводять співбесіди з кандидатами.

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.