Новини компанії

Листопад 30, 2021

На Суспільному офіційно підписали колективний договір 2021–2026

У вівторок, 30 листопада, у телецентрі «Олівець» відбулося офіційне підписання нового Колективного договору на 2021–2026 роки, який узгоджує інтереси працівників та роботодавця, створює нові можливості та врегульовує обмеження у трудових взаємовідносинах. 

У церемонії підписання колдоговору взяли участь голова правління Суспільного Микола Чернотицький, голова Профспілки працівників культури України Людмила Перелигіна, директорка з управління персоналом Суспільного Вікторія Сидоренко та голова спільного представницького органу профспілок АТ «НСТУ» Олександр Косяченко.

«Закон про колективний договір діє. І це доводить Суспільне мовлення. Це свято для всього трудового колективу, який об’єднує велика медіакомпанія. Профспілка працівників культури України вірить, що все те, що записано в колдоговорі, виконають обидві сторони. Нові можливості додадуть ще більше творчої наснаги, що дозволить Суспільному рости та бути конкурентоспроможними щодо приватних медіакомпаній, — зазначила Людмила Перелигіна. — Переконана, цей колдоговір отримав заслужену довіру й оцінку всієї нашої профспілки і загалом Федерації профспілок України. Особливо вдячна керівництву Суспільного за реформу, що уже відбулася в оплаті праці та кадровому потенціалі, який міцнішає»

Читайте також: Громадські організації підтримують Суспільне мовлення

Соціальну відповідальність та якість договору засвідчила підтримка документа делегатами усіх підрозділів центральної дирекції та філій під час загальної конференції 25 листопада.

«У цьому договорі і для працівників, і для роботодавця більше можливостей закріпити соціально відповідальну позицію. Я впевнений, що наш конструктивний діалог із профспілками й працівниками трудового колективу дасть максимальний ефект для роботи компанії. Зокрема, плануємо вже до кінця року завершити впровадження грейдингової системи. Це також прописано в Колективному договорі, бо ми готові максимально підтримувати колектив, а від колективу чекаємо й надалі плідної і якісної роботи», — підкреслив Микола Чернотицький

За словами голови спільного представницького органу профспілок Олександра Косяченка, Колективний договір набере чинності вже з грудня.

Водночас директорка з управління персоналом Суспільного Вікторія Сидоренко підкреслила, що схвалений договір є гарним прикладом конструктивної співпраці й порозуміння сторін: «Всі ми разом — одна команда, яка має спільну мету: розвивати Суспільне мовлення. І ми докладатимемо всіх зусиль, щоб кожен працював у комфортному середовищі та мав змогу реалізувати свій потенціал».

Зазначимо, правові засади розробки, укладення та виконання колективних договорів регулюються нормами Закону України «Про колективні договори і угоди»

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Фото Володимир Шевчук