Новини компанії

Листопад 26, 2021

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні зустрівся з продюсером Суспільне Донбас

25 листопада у межах робочого візиту на Луганщину Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Йоганнес де Мол зустрівся з т. в. о. продюсера Суспільне Донбас Олександром Марченком.

Під час неформальної розмови обговорили роботу філії Суспільного Донбас, зокрема, як працює команда у прифронтовій зоні. 

Читайте також: Посли G7 висловили підтримку суспільному мовнику в Україні

Як зазначив Олександр Марченко, на зустрічі йшлося також і про варіанти боротьби з російською пропагандою, а також про те, як розширити мовлення українських телеканалів та радіо на непідконтрольні території. Окрему увагу зосередили на викликах для Суспільного, пов’язаних із пандемією, та що може зробити мовник, аби змінити темпи вакцинації у регіоні. 

Учасники зустрічі також обговорили проєкт розбудови гіперлокальної кореспондентської мережі Суспільного*, який втілюється за підтримки Королівства Нідерландів. Йоганнес де Мол висловив підтримку команді, що реалізує проєкт.

Читайте також: Суспільне розпочинає навчання для мешканців громад: хто тренери проєкту

«Наразі це пілотний проєкт, який реалізується в Харківській, Сумській та Чернігівській областях. Сподіваюся, що він буде розширений і на інші регіони. В тому числі й на Донбас, аби у віддалених, особливо прифронтових районах Луганщини та Донеччини Суспільне мало інформаторів та спецкореспондентів. Одне із завдань створення такої мережі — щоб люди, які живуть у таких громадах та містечках, були почуті вчасно», — зауважив Олександр Марченко.

Нагадаємо, місцеві суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Новини регіонів України читайте на сайті suspilne.media. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Оперативні новини Донбасу читайте на:

 Слухати Українське радіо Пульс можна на частотах: 

  • Бахмутівка — 96,2 FM
  • Біловодськ — 102,1 FM
  • Білолуцьк — 101,9 FM
  • Зоринівка — 100,1 FM
  • Лисичанськ — 105,9 FM
  • Марківка — 102,9 FM
  • Сосновий — 103,5 FM
  • Станиця Луганська — 89,3 FM
  • Троїцьке — 102,1 FM
  • Широкий — 99,5 FM

 * Проєкт «Гіперлокальна кореспондентська мережа — побудова мережі більш інформованого суспільства» реалізується за підтримки Королівства Нідерландів у рамках Програми МАТРА.