Новини компанії

Листопад 20, 2021

Посли G7 висловили підтримку суспільному мовнику в Україні

Посли G7 заявили, що незалежні медіа, в тому числі вартий довіри та неупереджений суспільний мовник, є ключовим стовпом сильної та стійкої демократії, а також підкреслили своє зобов’язання забезпечити їхній захист в Україні. Про це вчора, 19 листопада, повідомили в офіційному Twitter G7.

Таку заяву посли країн «Великої сімки» зробили після зустрічі з головою Наглядової ради Суспільного Світланою Остапою та виконавчою директоркою IMI Оксаною Романюк. Також у заяві йдеться, що посли G7 почули про проблеми, з якими стикається український суспільний мовник, зокрема недостатнє фінансування та ширші виклики, що стосуються незалежних медіа.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.