Новини компанії

Листопад 23, 2021

Суспільне визначило, хто реалізує телеверсію Нацвідбору на Євробачення-2022

Суспільний мовник оголосив результати мистецького конкурсу на виготовлення телеверсії Національного відбору, постановки виступу переможця, а також резервного запису постановки. Переможцем став ТОВ «Френдс Про ТВ».

Читайте також: 41 країна візьме участь у Євробаченні-2022

За умовами конкурсу, переможець має:

  • створити телевізійну версію Національного відбору ПКЄ-2022;
  • створити резервний запис виступу переможця Національного відбору для показу під час проведення ПКЄ-2022  в Італії;     
  • забезпечити реалізацію аудіовізуального та художнього рішення виступу переможця Національного відбору (постановка номера) під час проведення ПКЄ-2022  в Італії.

Компанія реалізувала такі відомі проєкти, як: святковий концерт, присвячений 30-річчю незалежності України, «З Днем народження, Україно!» (ТРК «Україна»), «La Perla by Franko Dragone» (Дубаї), відбіркові кастинги програми «Україна має талант» (телеканал «СТБ»), суперфінали програми «Фабрика зірок».

Початок трансляцій Національного відбору на Пісенний конкурс «Євробачення-2022» має відбутися не пізніше лютого наступного року. Згодом, на сайтах Суспільного буде опубліковано умови та правила участі у Нацвідборі.

Попри те, що цього року формат проведення Національного відбору буде дещо іншим, незмінними залишаються прозорість відбору та рівні можливості для артистів, що хочуть поборотися за право представляти Україну на пісенному конкурсі в Турині.  

Зазначимо, господарем наступного Євробачення-2022 стане місто Турин в Італії. Великий фінал відбудеться в арені Pala Olimpico в суботу, 14 травня. Півфінали — 10 та 12 травня.