Новини компанії

Листопад 24, 2021

На регіональних філіях обговорили проєкт нового колективного договору Суспільного

З 15 до 19 листопада команда Суспільного у регіонах ознайомилася з проєктом колективного договору на 2021–2026 роки. Працівники проводили збори трудових колективів та напрацьовували пропозиції для майбутнього документа.

Обговорення на Суспільне Харків

Читайте також: На Суспільному обговорюють проєкт нового колективного договору

Найбільше зауваг винесли до окремих пунктів Проєкту про тривалість додаткової оплачуваної відпустки за ненормований робочий день і можливості матеріального заохочення.

«Колективний договір є одним із документів, які унормовують діалог між працівником і роботодавцем. Тому важливо, щоб кожен міг долучитися до обговорення цього документа і внести свої пропозиції», — переконаний Тарас Тарануха, менеджер Вінницької філії Суспільного.

Збори колективу Суспільного в Чернігові

«Обговорення проєкту колективного договору пройшло конструктивно і демократично. Команда філії висунула багато різноманітних пропозицій, з яких голосуванням визначили найбільш актуальні», — розповів менеджер Суспільне Суми Олександр Такул.

Зустріч команди Суспільного у Сумах

Регіональна команда зауважила, що новий документ отримав якісне доповнення, в порівнянні з попереднім. 

«Проєкт нового колективного договору — це крок уперед для всієї компанії. У документі з’являться положення, яких раніше не було, але які потрібні працівникам для якісної та вмотивованої роботи. Вдячна усім, хто долучився до обговорення», — зазначила Тетяна Колісніченко, менеджерка Львівської філії Суспільного.

Обговорення з командою Суспільне Львів

«За результатами обговорення одноголосно вирішили підтримати запропонований проєкт колективного договору. Також на зборах було обрано делегата для представництва інтересів трудового колективу Полтавської філії Суспільного, під час розгляду проєкту колективного договору на загальних зборах трудового колективу НСТУ», — говорить менеджер Суспільне Полтава Ігор Сазонов.

Голосування на зборах трудового колективу Суспільне Кропивницький

Як відбулося обговорення в інших філіях Суспільного — читайте на  сайтах регіональних телерадіокомпаній.

Зазначимо, правові засади розробки, укладення та виконання колективних договорів регулюються нормами Закону України «Про колективні договори і угоди». Колективний договір укладається з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин, узгодження інтересів працівників та роботодавця. 

Зокрема, новим проєктом колективного договору телерадіокомпанії передбачені розділи щодо оплати праці, режиму роботи, організації праці, соціального забезпечення, охорони праці.

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.