Новини компанії

Жовтень 22, 2021

Як втілити Youtube-проєкт через конкурс на Суспільному. Zoom-конференція

У середу, 27 жовтня, о 20:00 відбудеться zoom-конференція для охочих взяти участь у творчому конкурсі Youtube-проєктів на Суспільному, що будуть реалізовані у 2022 році.

Як взяти участь у конкурсі, сформулювати свою ідею, заповнити заявку — розповідатимуть директор департаменту цифрового контенту та соцмереж Суспільного Павло Коробчук, генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Маргарита Єрмак та заступник директора департаменту розвитку проєктів Суспільного Сергій Недзельський. Учасники конференції зможуть дізнатися деталі конкурсу та поставити свої запитання.

Читайте також: «Українською — вільно» — спецпроєкт команди Суспільного в регіонах до 9 листопада

Долучайтеся до події за посиланням.

Zoom-трансляція буде доступна за посиланням. Код доступу: 531011

Заявки приймаються на чотири конкурси за напрямами: пізнавальна програма, влог, ток-шоу, експлейнер.

Пріоритет надаватиметься проєктам, які б водночас задовольняли потреби аудиторії у дозвіллєвому контенті й спонукали до розвитку громадянської ідентичності українців, були осередком дискусій, що впливають на розвиток суспільства. Проєкти мають бути спрямовані на формування громадянської ідентичності українців; масштабування України в сучасному світовому контексті; дослідження впливу історії на сучасність і майбутнє; розвиток ефективного суспільства; вивчення інструментарію критичного мислення; дослідження локальної історії та культури; сприяння збільшенню інтересу молоді до України.

З умовами участі можна ознайомитися на сайті Суспільного мовника.

Подавати заявку на участь у конкурсі Youtube-проєктів можна до 8 листопада.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.