Новини компанії

Жовтень 11, 2021

Радіо Промінь — генеральний радіопартнер рок-опери «Тарас Бульба»

14 жовтня, у День захисників і захисниць України, у Києві буде презентовано концертну версію рок-опери «Тарас Бульба». Концерт на два відділення у виконанні музичного проєкту «RADZ» за участі оркестру «Віртуози Києва» відбудеться на Сцені 6 Довженко-центру.

Генеральний радіопартнер — Радіо Промінь.

Читайте також: Платформа громадянського суспільства Україна – ЄС закликає уряд надати повне фінансування Суспільному

«Нова інтерпретація класичного сюжету, який знов виявився надзвичайно актуальним, стала прекрасним матеріалом для сучасної рок-опери. Це чудовий новий досвід для української музики та української культури загалом. Цікаво, що ідея цього проєкту народилася на місці подій повісті Миколи Гоголя, у містечку Дубно на Рівненщині, під час рок-фестивалю “Тарас Бульба”, який ми також традиційно інформаційно підтримуємо», — каже Максим Яковенко, виконавчий продюсер Радіо Промінь.

Рок-опера «Тарас Бульба» — нова інтерпретація культової повісті Миколи Гоголя. Музична оповідь про сучасного воїна-захисника під час Революції Гідності та війни з Росією. Новий виток історії, який знову ставить перед вибором кожного з нас, але чи змінились ми як суспільство та який він, сучасний герой?

Автор лібрето — Дмитро Терновий, автори музики — брати Сергій та Дмитро Радзецькі, продюсер та автор ідеї — Микола Арсенюк. У ролі Тараса Бульби — учасник бойових дій на Сході, артист Національної філармонії України Олександр Рудько.

Про рок-оперу «Тарас Бульба» також днями говорили у студії програми «Сьогодні. Вдень» на Українському радіо. Прослухати запис програми можна за посиланням.

Радіо Промінь — перше музичне радіо України, мовить 24 години на добу. 60% контенту каналу складає українська музика, 40% — програми на актуальні політичні, економічні, культурно-мистецькі теми. Частина радіоконтенту має інформаційно-розважальне спрямування.