Новини компанії

Жовтень 04, 2021

Діліться новинами із Суспільним — повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища

Відчуйте себе частиною команди Суспільного мовника — повідомляйте про події вашого міста чи селища: надсилайте фото, відео та новини. Ваші матеріали можуть бути опубліковані на сайті Суспільне Новини suspilne.media та на діджитал-платформах Суспільного.

Читайте також: Суспільне розбудовує гіперлокальну мережу універсальних журналістів

Просимо надсилати інформацію, яка є достовірною і своєчасною, а фото та відео — високої якості. Також супроводжуйте матеріали описом та зворотними контактами.

«На сайті Суспільного представлені всі регіони, це чудова можливість висвітлювати важливі події в Україні й просто розповідати більше. Мені б хотілося, щоб у наших читачів та підписників було стійке відчуття, що їм є з ким поділитись як своїми фото/відео матеріалами з місця подій, так і своїми історіями», — Анастасія Коріновська, шеф-редакторка сайту Суспільне Новини.

Як повідомити про подію?

  • Написати на пошту story@suspilne.media.
  • Заповнити форму, якщо маєте Google-акаунт.

Важливо! Надсилаючи свої матеріали, ви автоматично погоджуєтеся з їх використанням на сайті Суспільне Новини suspilne.media та на діджитал-платформах Суспільного мовлення із зазначенням авторства.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.