Новини компанії

Жовтень 01, 2021

Суспільне Новини втретє за рік у переліку сайтів, де відсутня джинса — дослідження ІМІ

Сайт Суспільне Новини suspilne.media втретє за 2021 рік увійшов до переліку сайтів, де не виявлено матеріалів з ознаками замовності — результати щоквартального дослідження Інституту масової інформації.

Читайте також: 46% коментарів експерток: Суспільне Новини — лідер у дотриманні гендерного балансу

До переліку сайтів, де відсутня джинса, разом із Суспільне Новини потрапили: «Ліга», «Українська правда», «Дзеркало тижня», НВ та «Кореспондент».

Дослідження проводили у період із 30 серпня по 3 вересня 2021 року в 16 онлайн-медіа. Повна вибірка становила понад 20 тисяч новин.

Також зазначимо, Суспільне Новини другий рік поспіль лідер у дотриманні балансу коментарів серед експерток та експертів в інформаційних матеріалах та перебуває у білому списку найякісніших онлайн-медіа.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.