Новини компанії

Вересень 29, 2021

46% коментарів експерток: Суспільне Новини — лідер у дотриманні гендерного балансу

Сайт новин Суспільного мовника suspilne.media другий рік поспіль лідер у дотриманні балансу коментарів серед експерток та експертів в інформаційних матеріалах — за даними дослідження ІМІ у третьому кварталі 2021 року.

Читайте також: Суспільне Новини — серед лідерів із дотримання журналістських стандартів

На сайті Суспільне Новини зафіксований найвищий показник коментарів експерток серед інших медіа — 46%. Також у трійку лідерів увійшли сайти 24 каналу — 40% та НВ — 34%.

«Суспільне вже щонайменше рік тримає перше місце за відсотковим показником коментарів експерток в інформаційних матеріалах», — пишуть на сайті ІМІ. 

У дослідженні додають, що найчастіше українські редакції цитували експерток у матеріалах на політичну тематику — 17,2% від загальної кількості згадок про жінок як експерток.

«Ми багато працюємо над тим, аби гендерний баланс був невіддільною частиною редакційного стандарту, правилом роботи, а не окремою редакційною політикою. Тому це приємна для нас новина, хоча нам ще точно є куди рухатися в цьому сенсі», — каже генеральна продюсерка інформаційного мовлення Суспільного Ангеліна Карякіна

Також зазначимо, на новинному сайті Суспільного мовника найвищий рівень дотримання журналістських стандартів за дослідженням ІМІ у третьому кварталі 2021 року. 

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.