Новини компанії

Вересень 17, 2021

Полтавська та Чернігівська філії Суспільного отримали нову техніку для прямих трансляцій

17 вересня команди Суспільне Полтава та Суспільне Чернігів отримали нове обладнання, яке дозволяє проводити прямі трансляції з будь-якої точки країни. Це стало можливим у межах проєкту співпраці Суспільного мовника із SIDA — Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку — й Офісом медіарозвитку Шведського радіо SR MDO «Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні»*.  

Читайте також: Микола Чернотицький на KMW: Суспільне готове співпрацювати з великими продакшенами та інвестувати в якісний контент

За словами технічного директора Суспільного мовника Юрія Бойчука, прямі ефіри будуть забезпечені завдяки пристрою LiveU LU300 та приймальному серверу LiveU LU2000, який розрахований на прийняття чотирьох одночасних включень.

«Суспільне працює над забезпеченням можливості всіх філій робити виїзні прямі трансляції за допомогою сучасної техніки, яка, по-перше, може здійснювати приймання одразу чотирьох включень, по-друге, покращує якість та оперативність доставлення контенту з будь-якої точки країни. Це якісно новий стрибок. І ми продовжуємо у цьому напрямі. Зокрема вже незабаром у межах співпраці з нашими партнерами ще кілька філій отримають нове технічне оснащення», — розповів Юрій Бойчук.

Представники Полтавської та Чернігівської філій Суспільного також поділилися думками, в чому переваги отриманої техніки на практиці.

  • «Це перший такий комплект. Досі ми користувалися LiveU, але сервер знаходився у Києві, тож сигнал був не завжди стабільним. Тепер, коли ми маємо власний сервер, буде мінімальна затримка сигналу та більша стабільність, оскільки він напряму працюватиме через філію. Окрім цього, доставляння новин в реальному часі буде навіть там, де дуже слабкий сигнал мобільної мережі. Бо комплект працює з кількома операторами одночасно», — зазначив головний інженер Чернігівської філії Дмитро Степовик

  • «Ця техніка дозволяє нам робити прямі трансляції з будь-якої точки міста чи області. Чи то ефіри для ранкових шоу, чи то для новин, а ще  — можливість віддаленого запису інформаційних сюжетів», — підкреслив головний інженер Полтавської філії Денис Моісеєв.

Зазначимо, напередодні сучасне обладнання з можливістю передачі якісного сигналу для прямих трансляцій отримали також Суспільне Дніпро та Суспільне Черкаси

Нагадаємо, UA: ПОЛТАВА та UA: ЧЕРНІГІВ разом з іншими регіональними та загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА, каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.