Новини компанії

Вересень 10, 2021

Як втілити телепроєкт через конкурс «Створюй із Суспільним-2022». Zoom-конференція з Марією Фрей

У п’ятницю, 17 вересня, о 17:00 відбудеться zoom-конференція для всіх, хто хоче взяти участь у відкритому конкурсному відборі телепроєктів для регіонального мовлення «Створюй із Суспільним», які реалізують у 2022 році.

Як найкраще сформулювати свою ідею, щоб отримати фінансування від Суспільного — розповідатиме генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей. Кожен з учасників зможе дізнатися подробиці цьогорічного конкурсу та поставити запитання генпродюсерці Суспільного.

Для участі в онлайн-зустрічі потрібно зареєструватися

Долучайтеся до події за посиланням.

Подавати заявку на участь у програмі «Створюй із Суспільним-2022» можна до 30 вересня

Цьогоріч Суспільний мовник шукає ідеї телевізійних проєктів про: 

  • особливості локального дозвілля;
  • історію регіону;
  • розвиток та навчання представників громад;
  • довкілля: флора та фауна регіону;
  • рівність, доступність, різноманіття та сталий розвиток.

З умовами участі можна ознайомитися на сайті Суспільного мовника та регіональних філій.

Нагадаємо, у 2019 році відібрали 34 ідеї проєктів для регіонального мовлення Суспільного, 20 телепрограм Суспільний мовник запустив у виробництво. У 2020 році для реалізації було відібрано 68 проєктів. Частина з них уже виходить на регіональних телеканалах мовника.

Регіональні суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільного мовлення.