Новини компанії

Серпень 12, 2021

На Суспільному стартувала друга хвиля вакцинації працівників та їхніх рідних

У четвер, 12 серпня, на Суспільному мовнику розпочалася друга хвиля вакцинації працівників центральної дирекції та членів їхніх сімей проти COVID-19. Співробітники одного з найбільших українських роботодавців у сфері медіа та їхні рідні упродовж дня отримуватимуть першу дозу вакцини виробництва компанії Moderna.

Читайте також: Вакцинація на Суспільному: найпопулярніші запитання від працівників

Директорка з управління персоналом Вікторія Сидоренко, організаторка вакцинації на Суспільному, зазначила, що у другій хвилі колективної імунізації щепилася 221 людина  — працівники та члени їхніх сімей.

«Важливо, щоб вакцинованими були не лише працівники Суспільного, а й члени їхніх сімей та люди, з якими спільно проживають працівники, адже ніхто з нас не може почуватись добре, коли тяжко хворіють рідні. Саме тому ми прагнули створити можливості для вакцинації не лише усіх охочих працівників, а й членів їхніх родин», — розповіла Вікторія Сидоренко.

Колективну імунізацію у телецентрі «Олівець» проводять мобільні бригади Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Шевченківського району м. Києва в межах програми колективної вакцинації МОЗ.

Інформація про вакцинування буде внесена до е-системи охорони здоров’я та стане доступною сімейному лікарю. Крім того, після завершення комплексної вакцинації — отримання другого щеплення — співробітники за бажання можуть звернутись до свого сімейного лікаря й отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію встановленого зразка.

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Фото — Леся Луцюк