Новини компанії

Серпень 11, 2021

Про вплив третьої хвилі коронавірусу на економіку — сьогодні у «Здоровій політиці» на Українському радіо

У середу, 11 серпня, у спецпроєкті Світлани Мялик «Здорова політика» на Українському радіо говоритимуть про те, скільки буде коштувати українській економіці третя хвиля пандемії COVID-19. Гість програми — народний депутат України, голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Читайте також: UA: ПЕРШИЙ покаже прем’єру серіалу про життя Віктора Гюго

Початок прямого ефіру о 19:10.

У програмі, зокрема, обговорять:

  • економічний стан держави та можливі фінансові наслідки третьої хвилі коронавірусу;
  • виконання Держбюджету-2021 та основні ризики;
  • результати роботи фінансового блоку уряду; 
  • співпрацю з МВФ та іншими міжнародними партнерами;
  • хід реформ, зокрема перспективи запуску Бюро економічної безпеки.

Слухачі матимуть можливість поставити гостю свої запитання зателефонувавши до студії Українське радіо за номером (044) 239-62-92. Також запитання можна надіслати заздалегідь на номер студійного вайберу (097) 107-107-9.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни. В Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.