Новини компанії

Серпень 10, 2021

UA: ПЕРШИЙ покаже прем’єру серіалу про життя Віктора Гюго

У середу і п’ятницю, 18 і 20 серпня, на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ відбудеться прем’єра французького мінісеріалу «Віктор Гюго: ворог держави» 2018 року. Історична драма розповість про життя відомого письменника Віктора Гюго у період написання його роману «Знедолені». 

Читайте також: «Колапс: як українці зруйнували імперію зла» — на UA: ПЕРШИЙ прем’єра серіалу Суспільного

Бурхливі політичні події у Франції 1848 року не залишають нікого байдужим, зокрема й письменника Віктора Гюго, який є затятим борцем за краще життя бідняків. Великі сподівання він покладає на Луї Наполеона Бонапарта і всіляко допомагає у створенні республіки. Але після того, як Віктор Гюго не отримує посади в уряді, починає розуміти, що його весь цей час використовували. Тоді письменник разом зі своїми синами вирішує надати право голосу опозиції й починає боротися  із чинною владою. Та чи зупиниться він, коли на кону життя його рідних?

Головні ролі виконали Яннік Шуара, Ізабель Карре, Еріка Сейнт і Над Дьє.

Дивіться історичний серіал «Віктор Гюго: ворог держави» по дві серії поспіль 18 і 20 серпня о 9:35 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ показує зарубіжні фільми та серіали з якісним українським дублюванням.