Новини компанії

Серпень 05, 2021

Команда новинарів Суспільного шукає фахівців у проєкт «Тижневик»

Служба новин Суспільного шукає фахівців у команду для роботи над запуском щотижневого інформаційно-аналітичного проєкту «Тижневик»

Читайте також: «Ми будуємо історичне місце, яке стане серцем свободи слова в Україні», — Дмитро Хільченко і Тетяна Кисельчук про NewsHouse 2.0

Кого шукає команда Суспільного? 

«Новини» — найрейтинговіший телепроєкт суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ, що оперативно інформує глядача про події в Україні та світі, дотримуючись світових інформаційних стандартів — чесність, об’єктивність, збалансованість, неупередженість, про що свідчать регулярні моніторинги.

Також незабаром відбудеться відкриття NewsHouse 2.0 — мультимедійної служби новин Суспільного мовлення, котра ставить за мету підвищити рівень новинної журналістики по всій країні. Це перший ньюзрум, де теле-, радіо-, онлайн-новини створюватимуться одночасно.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.