Новини компанії

Червень 21, 2021

Вакцинація українців та доля медичної реформи — «Зворотний відлік» на UA: ПЕРШИЙ

У понеділок, 21 червня, о 21:35 в ефірі суспільно–політичного токшоу «Зворотний відлік» традиційно обговорять актуальні для країни та суспільства теми: темпи і ефективність вакцинації від COVID–19 в Україні та стан медичної реформи.

Читайте також: Суспільні мовники Чернігівщини та Сумщини почали підготовку токшоу «Дебати»

Ведучі програми Мирослава Барчук та Павло Казарін, а також співведучий, редактор VoxCheck Максим Скубенко разом із запрошеними гостями обговорять тему вакцинації від COVID–19 та майбутнє медичної реформи. Чи зможе уряд виконати заявлений план вакцинації на 2021 рік? Яка ситуація із поставками вакцини в Україну та як у МОЗ збираються переконувати вакцинуватися українців?

В обговоренні візьмуть участь народний депутат фракції «Слуга народу», голова парламентського Комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький, заступник міністра охорони здоров’я у 2016–2019 роках Олександр Лінчевський, президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк і народна депутатка фракції «Слуга народу» Людмила Буймістер.

У дискусії також візьмуть участь голова координаційної ради Благодійної організації «100% життя» Дмитро Шерембей та кореспондентка ВВС News Україна Діана Куришко.

Дивіться суспільно–політичне токшоу «Зворотний відлік» щопонеділка о 21:35 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та на ютуб-каналі, а також слухайте в ефірі UA: Українське радіо. Для глядачів з порушеннями слуху працюватиме сурдоперекладач.