Новини компанії

Червень 18, 2021

Академія суспільного мовлення запустила Summer Speaking Club для команди Суспільного

У п’ятницю, 18 червня, Академія суспільного мовлення провела розмовний офлайн-клуб англійської мови Summer Speaking Club для команди Суспільного в центральній дирекції — запуск відбувся 15 червня у Київському хабі Академії суспільного мовлення. Щотижня учасники вдосконалюватимуть англійську мову на групових заняттях з викладачкою Академії Ольгою Андрієнко.

«Основна ідея — допомогти людям без страху розмовляти англійською мовою. І спілкуватись не з викладачем, а одне з одним. Адже спілкування лише з викладачем не завжди продуктивне, оскільки часом останній виправляє забагато помилок, що демотивує учня. У житті ж нас ніхто не виправляє. Розмовний клуб відрізняється від звичайного навчання тим, що кожна зустріч присвячена різним темам, які не пов'язані одна з одною», — розповіла Ольга Андрієнко.

Читайте також: 5 лайфхаків вивчення англійської від викладачки курсів на Суспільному

Перший тренінг учасники присвятили корпоративній етиці та новим ідеям у компанії, які підсилюють здорову робочу атмосферу команди. Вже наступної п’ятниці на Summer Speaking Club говоритимуть про сучасні технології у нашому житті, зокрема про нові мобільні застосунки.

Ведуча «Новин» на UA: ПЕРШИЙ Анна Чередниченко зізналася, що за три місяці вивчення англійської з Академією суспільного мовлення дізналася більше, ніж за роки навчань у школі та університеті.

«Коли я дізналася, що стартує новий speaking club, одразу зареєструвалася. Адже сьогодні між освіченою людиною і знанням іноземної мови, у нашому випадку — англійської, стоїть знак дорівнює. Вона потрібна в абсолютно всіх сферах життя. Елементарно — купуючи імпортні продукти, часом навіть прочитати інформацію складно. Тому я завжди “за” такі суперініціативи», — зазначає Анна Чередниченко

Своїми враженнями поділився креативний продюсер прямоефірних проєктів каналу UA: КУЛЬТУРА В’ячеслав Дробчак: «Я зрозумів, що востаннє англійською мовою займався ще 15 років тому. Через те сьогодні такі тренінги мені необхідні, як, напевно, і кожній сучасній людині».

«Розповідаючи зараз про те, чим відрізняється Суспільне від УТ-1, я, як мінімум, згадую тренінги з англійської, — ділиться своїми враженнями менеджер Департаменту інформаційних технологій та учасник тренінгу Андрій Древко. — Для мене це — чудова можливість покращити іноземну мову та розмовляти нею так само легко, як і українською. Англійська мова мені потрібна насамперед для роботи, адже у нас потужне міжнародне співробітництво».

Де проходитиме Summer Speaking Club?

Упродовж літа учасники щотижня удосконалюватимуть англійську на двох локаціях:

* Академія суспільного мовлення — управління у складі департаменту з управління людськими ресурсами Національної суспільної телерадіокомпанії України, що займається навчанням працівників мовника, а також організовує навчальні та просвітницькі події щодо медіаграмотності для зовнішньої аудиторії у рамках програм корпоративної соціальної відповідальності телерадіокомпанії. 
Академія також реалізовує низку заходів у межах проєкту підтримки суспільного мовлення в Україні, який фінансують Європейський Союз в Україні, Європейська Комісія (Генеральний директорат з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення) й Міністерство закордонних справ Німеччини. DW Akademie співпрацює з BBC Media Action, аби підтримати становлення суспільного мовника в Україні. Ключовою метою є промоція суспільного мовлення через створення функціональної цифрової мультиплатформи ньюзрум та розвитку навчального центру Академія суспільного мовлення (Public Media Academy).

Фото — Анастасія Мантач