Новини компанії

Червень 16, 2021

Ялта-45 чи Мальта-89? — аналіз Женевського саміту на UA: Українське радіо

У середу, 16 червня, о 17:08 на UA: Українське радіо стартує спецпроєкт, присвячений саміту в Женеві, де відбувається зустріч президента США Джо Байдена та президента РФ Володимира Путіна. По завершенню спецпроєкту відбудеться пряма трансляція пресконференції Джо Байдена, початок якої заплановано на 19:30.

Чого чекати від Женевського саміту? Чи перетвориться він на нову Ялту-45, коли Байден погодиться на сферу російського впливу? Чи на нову Мальту-89, де Путін здасть свої позиції? Чи, як у Рейк’явіку 1986 року, сторони роз’їдуться ні з чим? У студії програми «Сьогодні. Ввечері» історичну подію, яка відбувається прямо зараз, аналізуватимуть провідні українські політики, історики та військові експерти.

Читайте також: UA: Радіо Культура закликає долучитися до Марафону #PrisonersVoice: «Листівка політв’язню з Арсеналу»

Зокрема, говоритимуть про склад делегацій з обох боків, позиції та “червоні лінії” кожної зі сторін, співробітництво України з НАТО та трикутник Росія–Китай–США, воєнний потенціал РФ і США та наслідки накопичення російських військ на кордоні між Україною та Росією. До студії запрошені кандидат історичних наук Володимир Лукін, політик та доктор юридичних наук Степан Гавриш, доктор історичних наук Андрій Мартинов, військовий експерт Олег Жданов, політичний експерт Олександр Лєонов та інші. Ведучі програми — Наталія Чорна та Віталій Науменко.

Одразу після спецпроєкту UA: Українське радіо наживо транслюватиме пресконференцію Джо Байдена, яка розпочнеться одразу по завершенню перемовин двох президентів орієнтовно о 19:30.

Відеотрансляцію пресконференції Джо Байдена також можна буде дивитися на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, ютуб-каналі та фейсбук-сторінці телеканалу.

UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни. В Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.