Новини компанії

Червень 16, 2021

UA: Українське радіо — інформаційний партнер першого в Україні Міжнародного освітнього форуму сталості

17–18 червня в Києві відбудеться перший International Sustainability Forum — міжнародна освітня подія у сфері сталого розвитку, яка допоможе українському бізнесу стати привабливим для інвесторів, партнерів та споживачів. UA: Українське радіо — інформаційний партнер форуму.

Знаннями про сталий розвиток ділитимуться 16 топ-спікерів із 7 країн світу: представники ЄБРР, FMO, IFC, UNDP, Global Compact, Indiana University, Institute Gender and Economy. 

Читайте також: Суспільне стало інформаційним партнером національного туру «Кіно просто неба»

Впродовж двох днів учасники відвідають 4 руми: Intro, Environmental, Social, Governance. Кожна кімната передбачає серію міжнародних лекцій та кейс-сесію найкращих локальних сталих практик. Таким чином учасники симпозіуму отримають відповіді на запитання: чим сталість відрізняється від благодійності та КСВ (корпоративної соціальної відповідальності)? Чому сталість — це не тільки екологія? Як бізнес може впливати на зміну клімату? Чому майбутнє за циркулярною економікою? Як взаємодіяти зі стейкхолдерами? Навіщо інвестори наголошують на ESG (екологічній, соціальній, управлінській сталості) і на звітах по стандарту GRI (глобальної ініціативи зі звітності) та багато інших корисних знань, які наблизять бізнес до сталих рішень.

Також у межах форуму буде представлено 17 найкращих кейсів у сфері сталого розвитку з чіткими результатами та рекомендаціями від представників українських компаній. 

Наприкінці всі учасники події зможуть пройти тест, перевірити свої знання й отримати сертифікат. 

Захід відбудеться в онлайн-форматі.

Організатор: Асоціація експертів зі сталого розвитку (ASDE) — перше міжнародне об’єднання практиків сталості в Україні.