Новини компанії

Червень 11, 2021

Суспільне стало інформаційним партнером національного туру «Кіно просто неба»

UA: Суспільне мовлення долучилося до масштабного всеукраїнського проєкту «Кіно просто неба», в межах якого безкоштовно демонструватимуть українські фільми. Кінопокази триватимуть упродовж наступних чотирьох місяців (з червня по вересень) у 48 населених пунктах 9 областей України. 

Загалом же, як кажуть організатори, покриття туру охопить близько 500 населених пунктів, оскільки до переглядів зможуть приєднатися жителі сусідніх сіл, селищ, міст і містечок. 

Читайте також: UA: Радіо Промінь транслюватиме чемпіонат Європи з футболу 2020

Амбасадори туру — кінозірки Ірма Вітовська, Богдан Бенюк, Ахтем Сеітаблаєв

Мета проєкту — безкоштовно  показати сучасне українське кіно громадам, у яких немає кінотеатрів і які не мають змоги переглянути фільми на великому екрані з якісним звуком. 

Кінопокази відбуватимуться на стадіонах, літніх майданчиках та інших відкритих локаціях. Демонструватимуть їх на спеціально створеному кіномобілі — медіаплатформі з конструкцією, що містить великий LED-екран, якісну звукову систему та все необхідне для показів у будь-який час доби, не залежно від місця перебування. 

Довідка. Ініціативу «Кіно просто неба» започаткували минулого року. Влітку 2020-го відбулося 3 кінопокази українських стрічок у м. Миронівка (Київська обл.), м. Канів (Черкаська обл.) та с. Степанці (Черкаська обл.). Покази відвідало близько 1500 людей.

Національний тур «Кіно просто неба» реалізується Асоціацією «Сприяння розвитку кінематографа в Україні — дивись українське!» у партнерстві з Благодійним фондом «МХП — Громаді», за підтримки Державного агентства України з питань кіно.