Новини компанії

Червень 11, 2021

Уповноважена з прав людини Людмила Денісова — сьогодні на UA: Українське радіо

У п'ятницю, 18 червня, о 18:07 на UA: Українське радіо слухайте наступне інтерв'ю з серії, присвяченої 25-річчю Конституції України. Про стан додержання й захисту прав і свобод людини та громадянина в Україні авторка та ведуча спецпроєкту Світлана Мялик говоритиме з Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою

Читайте також: UA: Радіо Культура працюватиме наживо з Книжкового Арсеналу

У розмові, зокрема, йтиметься про таке:

  • як виконується другий розділ Основного Закону про права, свободи та обов’язки людини і громадянина;
  • які права українських громадян найбільше порушувались за час карантину, чи всі мають рівний доступ до вакцин заради збереження життя і здоров’я в період пандемії;
  • процес обміну полоненими і перспективи цього процесу: скільки українських громадян нині незаконно утримується в Криму, ОРДЛО і безпосередньо в РФ? Чи відбувається  активізація з підготовки обміну? Які дати є прийнятними для сторін?
  • Дотримання прав людей у місцях позбавлення волі в Україні: реформа пенітенціарної системи, впровадження платних камер тощо.

Запис інтерв'ю можна буде побачити на ютуб-каналі UA: Українське радіо

UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни. В Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.