Новини компанії

Червень 07, 2021

Про екологію та екологічність — сьогодні та завтра на UA: Радіо Культура

Протягом двох днів — 7 та 8 червня — в ефірі UA: Радіо Культура можна почути думки провідних українських вчених про екологію, боротьбу зі змінами клімату, а також сучасні наукові розробки та екологічні матеріали, які можуть зменшити забруднення довкілля.

У понеділок, 7 червня, о 17:10 програму «Імператив» буде присвячено новітнім українським zero-waste технологіям. Про виробництво біопластику на основі модифікованого кукурудзяного крохмалю, що на 100% розкладається в природних умовах, та можливості його якнайширшого використання розповість експертка з агротрейдингу, представниця проєкту «Bіоc» Катерина Конащук. А про виготовлення оправ для окулярів із кавової макухи — інженер-технолог, засновник бренду Оchis Максим Гавриленко.

У цьому ж випуску слухачі дізнаються про офіційно затверджені маршрути відвідування Чорнобильської зони відчуження від провідної фахівчині державного підприємства центру організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження Надії Мудрик-Началової.

Ведуча програми — Ольга Вернигоренко.

У вівторок, 8 червня, о 8:30 на UA: Радіо Культура — продовження розмови про екологію. Науковець, директор Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий розповість слухачам про те, як українські полярники досліджують кліматичні зміни, які наслідки глобального потепління можна відчути вже сьогодні та що зараз потрібно зробити для запобігання подальшим незворотним змінам. А біологиня та співзасновниця бренду S.Lab Юлія Бялецька говоритиме про використання екологічного замінника пластику на основі технічної коноплі.

Всі інтерв’ю записані журналістами у виїзній студії UA: Радіо Культура, що працює цими днями на Форумі «Україна 30. Екологія».

UA: Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. У Києві мовить на хвилі 97,6 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати також в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.