Новини компанії

Червень 03, 2021

Родіон Кочубей офіційно увійшов до складу правління Суспільного

3 червня 2021 року новообраний член правління Суспільного Родіон Кочубей підписав контракт із головою Наглядової ради Світланою Остапою. У складі правління АТ «НСТУ» Родіон Кочубей відповідатиме за напрям операційної діяльності компанії. 

Читайте також: Тетяна Кисельчук офіційно стала членкинею правління Суспільного

Родіон Кочубей має понад 20 років управлінського досвіду, зокрема в медіакомпанії. Кандидат економічних наук. З 1999 року очолював видавничо-торговельний дім «Університетська книга».  2018–2021 рр. — засновник та директор онлайн-платформи вивчення іноземних мов NEW LEARNING, у 2016–2018 роках — керівник групи з впровадження проєктів, виконавчий директор ПВК «Лукас».

Нагадаємо, відповідно до закону «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», правління є виконавчим органом АТ «НСТУ».

За поданням голови правління Наглядова рада НСТУ обирає членів правління строком на чотири роки відповідно до Статуту НСТУ. Рішення про обрання членів правління НСТУ має бути мотивованим, з обґрунтуванням підстав, на основі яких Наглядова рада НСТУ надає перевагу одному кандидату перед іншим.

Фото — Анастасія Мантач