Новини компанії

Квітень 21, 2021

UA: Суспільне мовлення і телеканал СТБ забезпечили підготовку Go_A до виступу на Євробаченні

Трансляція грандіозного шоу в Україні відбудеться в ефірах телеканалів UА: ПЕРШИЙ та СТБ 18, 20 і 22 травня о 22:00.

Вже за місяць представники 39 країн змагатимуться за перемогу в 65-му пісенному конкурсі Євробачення, який цього року приймає Роттердам. Україну представлятиме переможець Національного відбору-2020 гурт Go_A з піснею «SHUM». Уперше на Євробаченні Україна буде звучати повністю українською мовою. 

Читайте також: Go_A заспіває для українців за кордоном

Цього року телеканал СТБ взяв на себе всі витрати, пов'язані з виробництвом номера для Євробачення «під ключ» і зйомку резервного відео, а Суспільний мовник, крім фінансування участі України в конкурсі, — переліт і проживання Go_A і делегації в Роттердамі. 

«Участь України в Євробаченні вимагає значних фінансових та організаційних витрат для Суспільного мовника, але, попри різні обставини, ми завжди забезпечуємо таку участь представника від України в цьому прекрасному конкурсі, і тому щороку українці мають можливість насолодитися Євробаченням. З огляду на краще фінансування НСТУ, ніж у попередні роки, Суспільний мовник також покриє витрати гурту та членів делегації на поїздку і проживання в Роттердамі, де конкурс відбудеться цього року», — резюмувала членкиня правління Суспільного Інна Гребенюк.

«Резервне відео — це нова і велика стаття витрат, потреба в якій виникла цього року через пандемію. Це дуже велика відповідальність, і нам було важливо, щоб резервне відео було таким же крутим і яскравим, як і той номер, який наша країна готується показати на великій сцені Євробачення. Ідея і постановка номера — Костянтин Томільченко та Олександр Братковський. Костюми створив Дмитро Курята», — розповіла керівниця Національного відбору на Євробачення Наталя Франчук (СТБ). 

За зйомкою резервного відео в прямому ефірі спостерігали представники конкурсу. Такі відео надіслали у Роттердам усі без винятку країни-учасниці. Це повністю готовий номер представника країни, знятий за всіма вимогами Європейської мовної спілки: з живим вокалом, у костюмах, декораціях, в унікальній локації, з фінальними графікою і світлом. 

Нагадаємо, у 2015 році телеканали UA: ПЕРШИЙ та СТБ підписали трирічний меморандум про спільне проведення Національного відбору на пісенний конкурс Євробачення. 2018 року співпрацю продовжили ще на три роки.