Новини компанії

Квітень 14, 2021

Голова партії «Голос» Кіра Рудик — сьогодні у «Здоровій політиці» на UA: Українське радіо

Сьогодні, 14 квітня, у спецпроєкті Світлани Мялик «Здорова політика» на UA: Українське радіо говоритимуть про вплив карантину на соціально-економічний розвиток України та найактуальніші суспільно-політичні питання. Гість студії — Голова партії «Голос», народна депутатка України Кіра Рудик. Початок о 19:10.

Читайте також: Відомий переможець конкурсу на часткове виробництво мультимедійного проєкту «Позиція»

У студії обговорять такі питання:

  • Україна в умовах пандемії: коли вдасться приборкати поширення вірусу і що для цього роблять політики, перебіг вакцинації в Україні;   
  • антикризовий план для економіки й підтримка малого та середнього бізнесу, перебіг економічних і соціальних реформ;    
  • посилення військової присутності Російської Федерації на кордоні — як знизити напруженість і якими мають бути дії парламенту;  
  • ситуація у Верховній Раді, законотворча діяльність фракції «Голос», відносини з провладною фракцією;   
  • внутрішня ситуація в партії «Голос»: причини та можливі наслідки конфлікту.

Слухачі традиційно матимуть можливість поставити свої запитання гості за телефоном (044) 239-62-92 або на номер студійного вайберу: (097) 107-107-9.

Відеотрансляцію програми можна дивитися на ютуб-каналі UA: Українське радіо та фейсбук-сторінці UA: Українське радіо. Перший канал Суспільного радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio й на сайті ukr.radio.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.