Новини компанії

Квітень 09, 2021

Відомий переможець конкурсу на виробництво музичного проєкту «Хіт-парад «12 мінус 2» для UA: Радіо Промінь

Команда Суспільного мовника вітає фізичну особу-підприємця Сироватського Тимура Миколайовича з перемогою в мистецькому конкурсі на виробництво (часткове) радіопроєкту «Хіт-парад «12 мінус 2» для UA: Радіо Промінь.

Читайте також: UA: Українське радіо оголошує мистецький конкурс на виробництво документального проєкту про історію наймасштабніших катастроф

Конкурсна комісія з організації та проведення мистецького конкурсу високо оцінила проєкт переможця. Його творча команда незабаром долучиться до колективу UA: Радіо Промінь у створенні щотижневого радіочарту сучасної української музики «Хіт-парад «12 мінус 2». Кожного тижня за результатами голосування слухачів дві пісні вибуватимуть із хіт-параду, натомість до чарту потраплятимуть дві нові композиції.

Команда Суспільного мовника висловлює вдячність усім учасникам мистецького конкурсу за участь і неймовірні конкурсні проєкти.

Також інформуємо, що АТ «НСТУ» упродовж 2021 року проводить ряд мистецьких конкурсів для радіоканалів UA: Українське радіо та UA: Радіо Промінь, в яких ви також можете взяти участь.