Новини компанії

Квітень 09, 2021

UA: Українське радіо оголошує мистецький конкурс на виробництво документального проєкту про історію наймасштабніших катастроф

UA: Українське радіо оголошує мистецький конкурс на виробництво (часткове) радіопроєкту з робочою назвою «Історія катастроф». Охочим пропонують долучитися до роботи над 20 випусками передачі, які виходитимуть в ефір упродовж 2021–2022 років.

Читайте також: UA: Радіо Промінь оголошує мистецький конкурс на часткове виробництво проєкту «Бобіна Party»

Проєкт задуманий як серія документальних радіофільмів, у яких йтиметься про історії природних лих, надзвичайних подій, масштабних аварій, які мали суттєвий резонанс свого часу. Мета — подивитися на подію через певний проміжок часу, показати її як завершений епізод, з урахуванням усіх фактів, які відкрилися з часом.

Конкурс проводитиметься в три етапи. На першому етапі конкурсна комісія відбере найкращі проєкти, на другому — запросить їхніх авторів презентувати ідеї, а на завершальному — визначить переможця/ницю.

Проєкти прийматимуть з 9 до 22 квітня 2021 року. Ім’я переможця/ниці оголосять не пізніше 30 червня 2021 року.

Щоб узяти участь у конкурсі, надішліть свій проєкт, оформлений відповідно до вимог мистецького конкурсу, на електронну адресу castingradioua@gmail.com. У темі листа зазначте «Пропозиція для участі в Мистецькому конкурсі радіопроєктів про історію катастроф».

Із запитаннями звертайтесь за номерами: +380 63 561 90 09 або +380 44 239 63 40. Контактна особа: Юлія Шелудько.

UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни. Основу контенту становлять щогодинні випуски новин та лінійні суспільно-політичні передачі. Окрім того, до уваги слухачів пропонуються тематичні та мистецькі передачі, а також низка унікальних форматів, які не під силу іншим мовникам: радіомости, виїзні студії, радіодокументалістика. 

UA: Українське радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio, на сторінці в мережі Facebook та на Youtube-каналі UA: Українське радіо.