Оголошення про проведення конкурсу на виробництво (часткове) радіопроєкту «Історія катастроф» (робоча назва) для радіоканалу «Українське радіо»

Квітень 08, 2021

        З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних творчих ідей
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України»
 
ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС
на виробництво (часткове) радіопроєкту «Історія катастроф» (робоча назва) 
для радіоканалу «Українське радіо» дирекції «Українське радіо» АТ «НСТУ»

Мета мистецького конкурсу на виробництво (часткове) радіопроєкту «Історія катастроф» (робоча назва) для радіоканалу «Українське радіо» дирекції «Українське радіо» АТ «НСТУ» – пошук найкращих ідей для виробництва протягом 2021 року сценаріїв та аудіоматеріалів для 20 випусків радіопроєкту «Історія катастроф»*(робоча назва), що виходитимуть в ефір протягом 2021–2022 років на радіоканалі «Українське радіо».

«Українське радіо» – найпопулярніша розмовна радіостанція України. Вірність традиціям поєднується із впровадженням сучасних технологій. «Українське радіо» засноване 16 листопада 1924 року – це перша радіостанція в Україні й одна з перших у світі. Нині має найбільшу в країні мережу: 193 FM передавачі, а також мовить у середньохвильовому діапазоні, у дротовій мережі, на супутнику та через Інтернет (сайт ukr.radio, сторінка «Українського радіо» у Facebook, Youtube-канал та мобільний додаток suspilne.radio).

За жанровим розподілом радіоканал «Українське радіо» – суспільно-політичний, розмовний. Основу контенту становлять щогодинні випуски новин та лінійні суспільно-політичні передачі. До уваги слухачів представлено також тематичні та мистецькі передачі. «Українське радіо» працює з низкою унікальних форматів, які не під силу іншим мовникам: радіомости, виїзні студії, радіодокументалістика. Крім того, «Українське радіо» забезпечує ексклюзивні трансляції урочистих заходів, важливих державних подій, парламентських засідань.

«Історія катастроф» – передача в жанрі документального радіофільму, яка розповідає про історії природних лих, надзвичайних подій, масштабних аварій, які мали суттєвий резонанс свого часу, але залишилися не повною мірою дослідженими або навіть забутими на сьогодні. Надзвичайні події, пов’язані з людськими втратами та значними матеріальними збитками, завжди привертають увагу людей, однак суспільний резонанс швидко згасає. Водночас наслідки катастрофи відчуваються ще довго, а розслідування причин іноді триває роками. Мета передачі «Історія катастроф» – подивитися на подію через певний проміжок часу, показати її як завершений епізод, з урахуванням усіх фактів, які відкрилися з часом.

Умови участі у Мистецькому конкурсі

У Мистецькому конкурсі мають право брати участь юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, а також фізичні особи-підприємці (3 група) (далі – Учасники).
Кожен Учасник має право подати лише один проєкт для участі в Мистецькому конкурсі. У разі подання Учасником декількох проєктів розглядатиметься проєкт, що надійшов першим, або другий проєкт – у разі офіційного відкликання Учасником проєкту, що був поданий першим.

Учасники Мистецького конкурсу гарантують, що ідеї та пропозиції, які вони подають для участі в Мистецькому конкурсі, є оригінальними та не порушують права та інтереси третіх осіб.

У Мистецькому конкурсі не можуть брати участь працівники АТ «НСТУ», їхні близькі родичі та всі особи, які пов’язані з організацією та проведенням Мистецького конкурсу.

Порядок організації і проведення Мистецького конкурсу

Мистецький конкурс проводиться шляхом оцінювання проєктів Учасників конкурсною комісією з метою визначення переможця Мистецького конкурсу, в порядку передбаченому Положенням про Мистецький конкурс на виробництво (часткове) радіопроєкту «Історія катастроф» (робоча назва) для радіоканалу «Українське радіо» дирекції «Українське радіо» АТ «НСТУ» (Додаток № 3 до цього оголошення).

Мистецький конкурс проводиться у три етапи:
1) попередній відбір проєктів;
2) презентація проєктів;
3) визначення переможця.

Конкурсна комісія не пізніше ніж за п’ять робочих днів до дня проведення другого та третього етапів Мистецького конкурсу повідомляє Учасників, проєкти яких допущені до участі в другому та третьому етапі, про дату, час, місце проведення відповідного етапу Мистецького конкурсу.

Для участі у Мистецькому конкурсі Учасники мають подати по одному проєкту, який відповідає Творчому завданню (Додаток № 1 до цього оголошення), та встановлений перелік документів (Додаток № 2 до цього оголошення).

Учасники Мистецького конкурсу подають свої проєкти з усіма документами в електронному вигляді на електронну адресу «Українського радіо»:
castingradioua@gmail.com, зазначивши в темі листа «Пропозиція для участі в Мистецькому конкурсі радіопроєктів про історію катастроф».

Телефони для довідок з питань умов та вимог цього Мистецького конкурсу:
+ 380 63 561 90 09
+ 380 44 239 63 40

Контактна особа: Юлія Шелудько.

Період подання проєктів учасниками: з 09 квітня 2021 року по 22 квітня 2021 року (14 календарних днів).

Датою одержання заявки на участь у Мистецькому конкурсі Конкурсною комісією вважається дата надходження проєкту з усіма документами на електронну адресу, зазначену в цьому оголошенні.

Конкурсна комісія протягом трьох робочих днів з дати отримання заявки на участь проводить перевірку повноти поданих документів та їх відповідність вимогам, встановленим цим оголошенням.

У разі подання Учасником документів у неповному обсязі або неналежно оформлених, Конкурсна комісія ухвалює відповідне рішення і протягом трьох робочих днів повідомляє про це Учасника шляхом направлення листа на його електронну адресу.

Учасник, щодо заявки якого надійшли зауваження від Конкурсної комісії, не пізніше трьох робочих днів з дня направлення Конкурсною комісією пові