Новини компанії

Квітень 08, 2021

Визначили переможців мистецького конкурсу на виробництво проєктів для Суспільного мовника

UA: Суспільне мовлення визначило переможців мистецького конкурсу на виробництво проєктів, який був проведений за підтримки посольства США в Україні. Ними стали ТОВ «Студія Телекон» із проєктом документального серіалу «Народ Донбасу» та ТОВ «Мир і Ко Продакшн» з проєктом документального фільму з робочою назвою «Поверни моє ім’я».

За умовами конкурсу, переможці мають створити аудіовізуальний контент — телевізійний (документальний) фільм, телевізійний (документальний) серіал або художній ігровий серіал до 30 листопада 2021 року включно.

Рішення про переможців ухвалено Комісією з організації та проведення мистецького конкурсу на виробництво аудіовізуальних творів (контенту) юридичними особами та фізичними особами-підприємцями за умовами надання федерального гранту Державного департаменту США № SUP30020CA0312 (протокол №7 від 05 квітня 2021 року).

Основним завданням мистецького конкурсу є створення конкурентоспроможного телевізійного продукту, збільшення кількості та якості контенту національного виробництва з урахуванням потреб цільових аудиторій суспільних телеканалів.

Нагадаємо, UA: Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.