Новини компанії

Березень 31, 2021

Чи врятує економіку велика приватизація — сьогодні у «Здоровій політиці» на UA: Українське радіо

Сьогодні, 31 березня, у спецпроєкті Світлани Мялик «Здорова політика» на UA: Українське радіо говоритимуть про перспективи «великої приватизації» — чи стане вона поштовхом до інвестування й допомогою економіці в часи коронакризи. Гість студії — голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко. Початок прямого ефіру о 19:10.

Читайте також: Третій сезон щоденного прямоефірного шоу «Нічна вахта» — вже завтра на UA: Українське радіо

У програмі, зокрема, обговорять:

  • відновлення аукціонів великої приватизації та перспективи наповнення бюджету;
  • фінансовий стан пріоритетних для приватизації підприємств і можливі проблеми у процесі їх приватизації;
  • перебіг малої приватизації: надходження до бюджету 2021 року;
  • вплив на інвестиційний клімат в Україні можливої націоналізації АТ «Мотор Січ» — одного з провідних підприємств світу з випуску авіадвигунів.

Слухачі мають можливість поставити свої запитання гостю за телефоном (044) 239-62-92 або на номер студійного вайберу: (097) 107-107-9.

Відеотрансляцію програми можна дивитися на ютуб-каналі UA: Українське радіо та фейсбук-сторінці UA: Українське радіо. Перший канал Суспільного радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio й на сайті ukr.radio.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.